SZKOLENIE WOOLSAFE SPECJALISTA PIELĘGNACJI WEŁNIANYCH WYKŁADZIN DYWANOWYCH (PL)

At a glance

Online course

Niniejszy kurs on-line zakłada, że jego uczestnik osiągnął już wystarczająco wysoki poziom kompetencji i doświadczenia w czyszczeniu wykładzin i dywanów. Stanowi on również niezbędny punkt odniesienia i źródło informacji dla osób zajmujących się konserwacją dywanów i wykładzin wełnianych w obiektach mieszkalnych (domach) lub komercyjnych (miejscach pracy), niezależnie, czy zostaną ostatecznie Zatwierdzonymi Specjalistami Pielęgnacji Wykładzin WoolSafe.

Price:

Standard Price: £145.00 + VAT

Member’s Price: £ 72.50 + VAT

Tutor:

WoolSafe

Sponsored by:

WoolSafe Academy

Niniejszy kurs on-line został przygotowany przy założeniu, że osoba zajmująca się czyszczeniem wykładzin posiada już solidne przeszkolenie techniczne i zdobyła niezbędne doświadczenie. Wiedza ta nie tylko gwarantuje, że klienci otrzymają najlepszą możliwą jakość usług, ale również pozwala na promowanie własnych umiejętności wśród potencjalnych klientów, w przeciwieństwie do osób nieposiadających odpowiedniego przeszkolenia, wiedzy i doświadczenia.

Mając ten cel na uwadze, niniejszy kurs pozwala zapoznać się ze specyfiką włókien wełnianych od runa, poprzez przędzę, do końcowego produktu, jaką jest wykładzina dywanowa, a zatem opisuje aspekty przetwarzania tekstyliów i produkcji wykładzin dywanowych i dywanów. Po zagadnieniach dotyczących wstępnej obróbki i konstrukcji dywanu lub wykładziny następują podstawowe zagadnienia związane z czyszczeniem. Te aspekty, stanowiące w istocie technologię włókienniczą, określają sposoby konserwacji i czyszczenia dywanów i wykładzin wełnianych.

Etapy kursu

Moduł 01 – Włókna syntetyczne wykorzystywane w wykładzinach

Moduł 02 – Wełna jako włókno dywanowe – trochę historii

Moduł 03 – Struktura i właściwości włókien wełnianych – dlaczego wykładziny wełniane są standardem doskonałości

Moduł 04 – Jak zrobić wełnianą wykładzinę

Moduł 05 – Barwienie wełnianych wykładzin

Moduł 06 – Program testowania i zatwierdzania środków chemicznych do konserwacji wykładzin dywanowych WoolSafe

Moduł 07 – Znaki WoolSafe i ich znaczenie

Moduł 08 – Nauka o czyszczeniu wełny

Moduł 09 – Jak uniknąć kłopotów

Moduł 10 – Zatwierdzeni Specjaliści Pielęgnacji Wykładzin Dywanowych i Dostawcy Usług WoolSafe

Po każdym module kursu następuje możliwość dokonania samooceny w formie pytań, częściowo wielokrotnego wyboru, częściowo wymagających odpowiedzi pisemnej. Są one oparte na informacjach przedstawionych w bieżącym module. Wystarczy przeczytać pytanie i wybrać właściwą odpowiedź spośród podanych opcji.

Kursanci powinni dokładnie zapoznać się z informacjami przedstawionymi w każdym module. Następnie, powinni odpowiedzieć na pytania na końcu każdego modułu, aby sprawdzić stopień przyswojenia informacji. Pytania będą oceniane w formie elektronicznej w celu uzyskania natychmiastowej informacji zwrotnej.

Jeśli kursant wybierze właściwe odpowiedzi, program pokaże, że wybory są poprawne. Jeśli natomiast wybierze błędne odpowiedzi, program pokaże, że odpowiedzi są błędne i zaleci ponowne zapoznanie się z informacjami. W tym momencie kursant będzie musiał odczekać godzinę, aby ponownie spróbować odpowiedzieć na pytania. Oczywiście celem odczekania jest upewnienie się, że kursanci ponownie zapoznają się z treścią modułu oraz zapobieganie pomijaniu istotnych informacji szkoleniowych, gdy jedyną czynnością jest udzielanie odpowiedzi na pytania. To mija się z celem kursu. Ocenę pozytywną można uzyskać po udzieleniu przynajmniej 80% poprawnych odpowiedzi, jednak celem jest uzyskanie 100% punktów, ponieważ nie ma limitu liczby prób odpowiedzi na poszczególne pytania.

Register your interest in this course

Interested in this course? Be the first to hear about upcoming dates.

Interested in:

Please contact me about WoolSafe Academy updates via: